Центр политической информации «ДАТА»
суспільно- політичні проекти
прикладні наукові освітні
2009-2010 Гриценко Анатолій Степанович. Передвиборна програма.

Опубліковано: "Урядовий кур'єр". - № 241 (25 грудня 2009 р.). - С 4.  

 

Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича

«ПРИСЯГАЮ НАРОДУ УКРАЇНИ!»

 

     Я люблю мою країну.
     Моя країна - це місце, де я народився і виріс, моя сім'я і друзі. Моя країна - це школа і перша вчителька. Це - робота, мої командири і товариші по військовій службі. Це Віра і багатовікова історія України. Це наш народ -добрий, працьовитий і терплячий.
 
     Я захищатиму мою країну. І боротимуся з державою.
     Бо це не моя - це їхня держава. Тих, хто роками при владі будували державу для себе. Це держава стельмахів, лозінських і зваричів. У ній чесній людині жити найважче. Тут панують мародери, шахраї, хабарники та вбивці.
     За рік наша промисловість упала на 30%. Таких темпів падіння немає в жодній сусідній державі. І в Україні таке було лише в 1941 році. Не світова криза в цьому винна, а держава.
     Вона щодня / провокує конфлікти, хаос і безлад. Вона не захищає національні інтереси України. їй нав'язують невигідні угоди. З нею не рахуються. Але розраховуються з її керівниками.
     Їхня держава прикривається моїм синьо-жовтим прапором, грабує народ і шматує мою країну. Якщо їх не зупинити, то вони доведуть країну до розвалу або війни.
     Нинішні можновладці хочуть зберегти їхню державу. А я не хочу! Переконаний - Ви теж.
     Разом з Вами ми зламаємо їхню державу. Спокійно, без потрясінь, але впевнено і рішуче. І збудуємо свою, сучасну і європейську. Заради нас з Вами інаших дітей.
     Я знаю як це зробити.
 
МОЯ КРАЇНА ЗЛАМАЄ ХРЕБЕТ КОРУПЦІЇ
     Наведення порядку почну згори за трьома напрямами. Перший –жорстка кримінальна відповідальність за хабарництво чиновників, насамперед правоохоронців і суддів. Другий - позбавлення держави хабароємних функцій. Третє - декларація кожним чиновником не лише доходів, але й витрат своєї сім'ї, що перевищують 1000 доларів.
     Жодна посадова особа в державі не матиме недоторканності, включно з Президентом. Вчинив кримінальний злочин - за грати, незалежно від посади.
     Я людина військова. А військові мародерів судять швидко і справедливо. Якщо чиновника спіймають на хабарі в 10 тисяч доларів - сидітиме 15 років. А слідчий, прокурор, або суддя - пожиттєво. З конфіскацією майна. І без права амністії. Я вніс такий закон і він уже прийнятий парламентом.
     Інформація про судові рішення буде відкритою для громадян. Це допоможе протидіяти корупції в судах.
     Для дев'яти мільйонів водіїв я скасую корумпований державний техогляд автотранспорту, в якому задіяні 10 тисяч працівників ДАІ.
 
МОЯ КРАЇНА МАТИМЕ СИЛЬНУ І ВІДПОВІДАЛЬНУ ВЛАДУ
 
     Відновлення керованості країною і порядок у владі - першочергове завдання. Як це зробити, я виклав у Конституції Порядку.
     Президент особисто формує і очолює Уряд. Він сам виконує те, що обіцяв. У приміщенні Кабміну. Решта будівель звільняються.
     Посилюється місцеве самоврядування. На місця передаються повноваження і ресурси. Місцева влада, а не чиновник у Києві вирішуватиме, яку школу, лікарню чи дорогу ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з податків, що збираються у державі, який напряму буде спрямований до місцевого бюджету без ручного управління з Києва.
     Я ліквідую районні державні адміністрації. Обласні - будуть скорочені і матимуть лише функції координації та контролю.
     Я перегляну і ліквідую всі функції держави, які годують чиновника. Кількість міністерств і відомств (їх зараз 80) буде скорочена на 30%. Керівні посади - на 50%. Чисельність апарату по всій вертикалі (центр-регіони) - на третину.
     Всі органи держави працюватимуть на людину – захист її інтересів, прав і свобод. Вони забезпечать в країні закон і порядок.
 
МОЯ КРАЇНА - ЦЕ ПОТУЖНА ЕКОНОМІКА І ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА
     Моя країна ефективно використає свої стратегічні ресурси і конкурентні переваги, а це - родюча земля, транзитні транспортні магістралі, освічені люди і новітні технології.
     Я візьму курс на зменшення державного регулювання економіки, крім стратегічних галузей. Моя країна буде партнером для підприємця, а не рекетиром, як сьогодні. Вона спростить процедури реєстрації і звітності, скоротить кількість контролюючих органів, скасує надумані дозволи та підстави для перевірок. Зупинить контрабанду, яка руйнує наше виробництво.
     Справа держави - не заважати бізнесу і підтримувати того, хто створює робочі місця. Ділові люди знають свою справу краще - тож нехай нею і займаються. Але моя країна не дозволить бізнесу керувати владою!
     Буде реформовано податкову систему: скорочено кількість і зменшено ставки податків; спрощено податковий облік; ліквідовано податкові привілеї; звільнено від оподаткування витрати на інновації та інвестиції у новітні технології; удосконалено оподаткування малого та середнього бізнесу.
     Я ліквідую податкову міліцію і скасую податок на додану вартість - він буде замінений податком з обороту.
     Скасую митні збори на енергозберігаючі технології та обладнання.
     У моїй країні кожен підприємець сплачуватиме податок державі, а не хабар чиновнику. За несплату - відповідатиме перед законом.
     Структура власності підприємств і банків стане прозорою. Язапропоную бізнесу: чесні і рівні для всіх правила; вигідні для держави і підприємця умови легалізації капіталів; сприятливу податкову політику; жорсткий контроль за роботою чиновників. Бізнес погодиться на правила, яких безумовно буде дотримано.
     Після цього в Україні буде заборонено діяльність офшорних компаній, які приховують власників і виводять кошти за кордон. У офшорах не буде потреби.
     Я не підпишу жодного закону, який сприятиме монополізації і нищитиме конкуренцію.
     Крупний бізнес отримає державну підтримку на міжнародних ринках, але сплачуватиме всі податки.
     У моїй країні буде збудовано мережу швидкісних автошляхів з сучасною інфраструктурою. Колосальні транзитні можливості України будуть задіяні максимально.
     Моя країна створить рай для туристів і добре на цьому зароблятиме. У нас є багата історія і культура, є Крим і Карпати, мальовничі місця для «зеленого» туризму. Для тих, хто розвиватиме туризм, ліквідую бюрократичні перепони.
     Моя країна створить умови для повернення за робіт чан додому.
 
МОЯ КРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЗАМОЖНЕ СЕЛО
     Україна знову годуватиме Європу. Екологічно чистими продуктами за великі гроші, адже попит на чисті продукти у світі зростатиме.
     Ми не виснажуватимемо землю заради експорту соняшника і рапсу. Вироблятимемо кінцеву продукцію.
     У моїй країні займатися селянською працею буде вигідно. Виробництво буде високотехнологічним і рентабельним - через ефективні, прозорі і доступні механізми державної підтримки, сприяння експорту та обмеження впливу чиновника. Створимо дієву систему страхування селян від неврожаю. Забезпечимо справедливість закупівельних цін.
     Люди, які працюють на землі, житимуть у гідних умовах. Всю землю України буде розмежовано між територіальними громадами. Це збільшить прямі надходження до сільських бюджетів.
     Селяни отримають європейські дороги і комунальні зручності. Буде відтворено мережу сільських закладів культури, медицини, соціальних послуг, дитячих садків і шкіл. Створимо умови, за яких молодь не покидатиме село.
 
МОЯ КРАЇНА - ЦЕ СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ДУХОВНЕ І ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ
 
     Якість життя і безпека людини в моїй країні - понад усе. Після кризи матимемо зростання економіки на 10% щорічно. Але воно нічого не варте, якщо довкілля забруднене, в країні епідемії небезпечних хвороб і наркоманія, тривалість життя зменшується, нація деградує фізично і морально.
     Моя країна захистить людей від продукції, що руйнує здоров'я. Ввезення,   вирощування   та   виробництво   генномодифікованих   продуктів, застосування шкідливих домішок у переробній промисловості буде заборонено.
     Закон визначить перелік медичних послуг, які держава гарантує кожному на безоплатній основі. Буде розгорнуто виробництво якісних ліків і медичних препаратів.
     Закон визначить мінімальну погодинну оплату праці, яка при повній зайнятості буде вищою за прожитковий мінімум. Несправедливо високі пенсії будуть знижені, адже сьогодні вони перевищують мінімальні у 75 разів. Мінімальні пенсії відповідно зростуть.
     Буде заборонено пропаганду насильства, жорстокості та розпусти, рекламу алкоголю і тютюну на телебаченні.
     У моїй країні буде створено принципово новий вид індустрії - індустрію відтворення інтелекту. Професії дитячого вихователя, шкільного вчителя і викладача вузу стануть стратегічними і матимуть найвищий соціальний статус. Але від них держава вимагатиме передових форм і методик навчання.
     Я поверну в середню школу десятирічку. Вступ до вузів буде виключно за знаннями, пільги надаватимуться після вступу.
     Нам кажуть, що на школу, лікарню, театр, музей, книгу, кіно, дитячий гурток і секцію немає грошей. Водночас десятки мільярдів розкрадаються через рефінансування банків, непрозорі тендери, контрабанду і хабарі. Гроші на відродження духовного і фізичного здоров'я нації є - я їх витрушу з кишень злодійкуватих чиновників.
     Державною мовою в Україні буде одна - українська. Але я зобов'яжу чиновника спілкуватися з людьми тією мовою, якою до нього звертаються.
     Моя країна поважатиме всіх, хто боровся за її незалежність, вивчатиме і шануватиме свою історію. Ми житимемо перемогами і майбутнім, а не поразками і минулим - лише так станемо сильними і згуртованими.
      У моїй країні буде потужний і заможний середній клас. Він станезапорукою прогресивного демократичного розвитку країни.
 
МОЯ КРАЇНА - ЦЕ ПОВАГА У СВІТІ І СИЛЬНА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА
     Ніхто не заступить за лінію національного інтересу України. Відносини з партнерами будуть рівноправними і взаємовигідними. Українці за кордоном будуть захищені.
     Протягом п'яти років ми не вступатимемо ні в які воєнно-політичні союзи. Слабкі та роз'єднані - ми не потрібні нікому. Насамперед - самі собі. Нам треба консолідуватися, підвищити життєві стандарти і стати сильними.
     Зовнішня політика - це не ритуальні візити і «дорожні карти». Ефективність візитів і угод оцінюватиму за такими параметрами: кількість нових робочих місць; обсяги зовнішніх інвестицій; нові технології для розвитку економіки; нові ринки для наших експортерів; зміцнення безпеки України.
     Наша армія стане контрактною і надійно захищатиме народ. Наші солдати будуть професіоналами, матимуть якісну освіту і відмінну фізичну форму, сучасну зброю і гідне грошове забезпечення.
     З принизливою практикою, коли до нас потрапляють вільно, а ми стоїмо у чергах за візами, буде покінчено. Україна виконає умови європейців щодо прикордонного і митного контролю. Але якщо після цього Євросоюз відмовиться відкрити нам свої кордони, я відновлю «дзеркальний» візовий режим.

     Бути громадянином України стане престижно. Громадянин України відчуватиме себе захищеним. Україна стане регіональним лідером.

     І тоді ми назвемо її Нашою Державою. Нашою, а не їхньою.

 
     Я знаю, що треба робити. Маю силу і волю для досягнення поставленої мети. Зламаю їхню державу, змушу її працювати для країни і народу. Для мене - це справа честі!
     Власним прикладом я довів, що можна навести порядок в армії, швидко досягти позитивних результатів, працювати в Уряді і при цьому не красти, не брати хабарів. Прийшов на пост міністра полковником - полковником і пішов. Головне - справа.
     Ми з Вами вже одержали першу перемогу! Люди, а не олігархи, зібрали 2,5 млн. гривень, щоб я пішов на вибори. Вперше в історії України не кандидат купує голоси, а громадяни своїми коштами підтримують кандидата і доручають відстоювати їхні інтереси. Звертаюся до людей небайдужих - ставайте поруч зі мною, плечем до плеча.
     Яким би виснажливим не був цей шлях для мене особисто, моєї сім'ї і нашої команди, я пройду його до кінця і не зніму своєї кандидатури на чиюсь користь.
     Розумію, що рішучі дії Президента з наведення порядку в державі не всім можуть бути до вподоби. Але без рішучих кроків кризу не здолаємо.
     Я готовий нести персональну відповідальність перед людьми за виконання цієї передвиборчої програми. Щомісяця провідні соціологічні служби країни фіксуватимуть рівень підтримки глави держави. І якщо він впаде до 15%, я оголошу референдум щодо довіри Президентові. Висловлять недовіру - того ж дня піду з посади добровільно. Без президентської пенсії, пільг, охоронців, водіїв та лікарів.
 
     Присягаю народу України!

<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net