Центр политической информации «ДАТА»
Відбувся XXV позачерговий з’їзд УНА архив

З’їзд традиційно почався зі слова Юрія Шухевича, що закликак почати з мрлитви. Молитву прочитав Владика Євстратій Зоря. Не оминув він і день пам’яті жертв голодомору і пам’ять померлого Руслана Зайченка молитвою “Вічная пам’ять”. За молитвами прозвучав дещо незвичний Марш УНСО.


Дружні привітання принесли Голова секретаріату КУН Володимир Манько, Представник керівництва ОУН Революційної, наш земляк, Віктор Рог, Представник керівництва ОУН Богдан Червак, Заступник годови Громадської компанії ПОРА Андрій Юсов, представники гурту Рутенія та інші.

Предствники ОУН спільно нагородили відзнакою зі 120-річчя народження Євгена Коновальця Юрія Шухевича, Валерія Бобровича та Ігоря Мазура.

У порядку денному післ прийняття змін до статуту було обрано до членів проводу Воронова Валерія Вячеславовича. Також було обрано Ігора Мазура Головою політради, а також добрано членами Ярослава Лагнюка і Андрія Бондаренка. Головою виконкому було обрано Дмитра Павєльєва, а головою ревізійної комісії Хурста Костянтина.

Після з’їзду УНА відбулося друге коло або з’їзд УНСО. На якому було обрано керівні органи.

Так Юрій Шухевич обійняв посаду головного командира УНСО, Микола Карпюк став його заступником. За ними було обрано членів вищої ради, ради старійшин і головного штабу, головою якого став Валерій Бобрович.

До членів головного штабу було введено Русдана Зайченка і Анатолія Лупиноса навічно. 

 

 

За інформацією


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net