Центр политической информации «ДАТА»
Протягом жовтня-листопада в Україні з‘явилося шість нових партій архив

Протягом жовтня-листопада 2011 року в Україні було зареєстровано шість нових партій: «ВЛАСНА СИЛА», «Духовна Україна», «Народний парламент», «Партія українського народу», «Робітнича партія України» та «Сам за себе».

Так,
Політичну партію "ВЛАСНА СИЛА" було зареєстровано на підставі рішень Установчого З’їзду, який відбувся 7 липня 2008 року, а також другого та третього етапів Установчого з’їзду, що відбулися 28 вересня 2010 року та 4 квітня 2011 року. Керівником партії було обрано Чайковського Володимира Семеновича (ТОВ «ДП-Інтерхелп», водій).

Своєю метою
Політична партія "ВЛАСНА СИЛА" визначила сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, участь у виробленні державної політики, сприяння побудові в Україні демократичної правової держави, утвердження принципів відкритого громадянського суспільства на засадах свободи і демократії, участь у виборах та інших політичних заходах.

Політичну партію "Духовна Україна" було зареєстровано на підставі рішень Установчого З’їзду, який відбувався двома етапами 21 листопада 2010 року та 25 вересня 2011 року. Головою партії було обрано Путаса Юрія Володимировича (приватний підприємець).

Метою
Політична партія "Духовна Україна" визначила розбудову правового, демократичного, соціально справедливого, економічно сильного суспільства, що ґрунтується на духовних цінностях та моралі.

Політичну партію "Народний парламент" було зареєстровано на підставі рішень Установчого З’їзду від 25 серпня 2010 року та І-го (позачергового) з’їзду партії від 5 січня 2011 року. Керівником партії було обрано Вдовенка Валерія Володимировича (ТОВ «Кредо-групп», директор).

Метою
Політична партія "Народний парламент" визначила сприяння побудові незалежної правової держави, громадянського суспільства соціальної справедливості, участь у виборах та інших політичних заходах.

Політична партія "Партія українського народу" була зареєстрована на підставі рішень Установчого З’їзду від 15 травня 2010 року. Головою Партії обрано Подлужного Дмитра Васильовича (Стаханівська міська рада, радник).

Своєю метою
Політична партія "Партія українського народу" визначила сприяння побудові в Україні демократичного суспільства на основі народовладдя, соціальної захищеності всіх громадян України, вирішення ключових проблем українського суспільства, покращення якості життя, участь у виборах та інших політичних заходах.

Політичну партію "Робітнича партія України" було зареєстровано на підставі рішень Установчого З’їзду «Соціалістичної Партії Регіонів» який відбувся 12 січня 2008 року та рішень позачергового з’їзду від 8 липня 2010 року, під час якого назву партії було змінено на «Робітнича партія України». Головою партії обрано Горобчука Віталія Юрійовича (голова представництва міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Італії)

Своєю метою
Політична партія "Робітнича партія України" визначила утвердження народовладдя, створення політичних, економічних та соціальних умов для реальної участі громадян в управлінні державою та суспільством, побудову в Україні демократичного соціально спрямованого суспільства, яке б забезпечило безперервну демократизацію всіх сфер життя, задоволення матеріальних, духовних та інших потреб.

Партія "Сам за себе" була зареєстрована на підставі рішень Установчого партз’їзду від 25 грудня 2010 року. Керівником партії обрано Карповича Віктора Васильовича (юрист ТОВ «Арсток»).

Своєю метою
Партія "Сам за себе" визначила розбудову суверенної, правової, соціально-орієнтованої держави, утвердження умов вільного розвитку особистості, захисту прав і свобод людини. 

 

За даними Міністерства юстиції України 


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net