Центр политической информации «ДАТА»
В Україні зареєстровано «Інтернет партію України» архив

В Україні зареєстровано чергову політичну партію - «Інтернет партію України». Реєстрацію здійснено на підставі рішення Установчого партз’їзду, який відбувся 10 червня 2011 року.

 

Своєю метою партія визначила участь у розбудові суверенної, правової, соціально-орієнтованої держави та сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян щодо побудови незалежної суверенної демократичної держави, утвердження умов вільного розвитку особистості, захисту прав і свобод людини.


За інформацією, наданою партією, організацію очолив Голубов Дмитро Іванович.


Як повідомлялося раніше, партію з аналогічною назвою було зареєстровано в Міністерстві юстиції 26 березня 2010 року. У травні 2011 року Мін’юст анулював реєстраційне свідоцтво Політичної партії «Інтернет партія України».


Анулювання було здійснене відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні» на підставі постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 2 березня 2011 року. Позовні вимоги вмотивовані тим, що Політична партія «Інтернет партія України» протягом шестимісячного терміну не утворила та не зареєструвала свої обласні, міські, районні організації у більшості областей України, містах Києві, Севастополі та Автономній Республіці Крим, чим порушила вимогу ч.6 ст. 11 Закону України «Про політичні партії в Україні». 

 

За даними Міністерства юстиції України 


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net