Центр политической информации «ДАТА»
Мін‘юст анулював свідоцтво «Інтернет партії України» архив

Міністерство юстиції анулювало реєстраційне свідоцтво Політичної партії «Інтернет партія України».


Анулювання здійснене відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні» на підставі постанови Окружного адміністративного суду м.Києва від 02 березня 2011 року.


Позовні вимоги вмотивовані тим, що політична партія «Інтернет партія України» протягом шестимісячного терміну не утворила та не зареєструвала свої обласні, міські, районні організації у більшості областей України, містах Києві, Севастополі та Автономній Республіці Крим, чим порушила вимогу ч.6 ст. 11 Закону України «Про політичні партії в Україні».


Як відомо, згідно із ч.6 ст. 11 Закону України «Про політичні партії в Україні» партія протягом шести місяців з дня реєстрації зобов‘язана забезпечити утворення та реєстрацію своїх обласних, міських, районних організацій у більшості областей України, містах Києві, Севастополі та в Автономній Республіці Крим. У разі невиконання вимоги частини шостої статті 11 орган, який зареєстрував політичну партію, має звернутися до суду з поданням про анулювання реєстраційного свідоцтва.


Анулювання реєстраційного свідоцтва політичної партії тягне за собою припинення діяльності політичної партії, розпуск її керівних органів, обласних, міських, районних організацій і первинних осередків та інших статутних утворень політичної партії, припинення членства в політичній партії. 
 

 

За даними Міністерства юстиції України 


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net