Центр политической информации "Дата"
WWW.DA-TA.COM.UA
   «»
В Україні зареєстровано 180-ту політичну партію - «Народна Сила»

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію політичної партії «Народна Сила».


Організацію зареєстровано на підставі рішення установчої партійної конференції від 17 лютого 2009 року про створення партії, у ході якої відбулося затвердження статуту і програми, та рішення другого етапу установчої конференції від 27 листопада 2009 року.


Згідно з інформацією, наданою до Мін’юсту, головою партії обрано Харіну Катерину Юріївну (1986 р.н., проживає у м. Київ, працює головним фахівцем Департаменту екології, енергоефективності та альтернативної енергетики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»).


Своєю метою партія визначила участь у виробленні державної політики та сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян щодо побудови незалежної суверенної демократичної держави, утвердження і забезпечення умов вільного розвитку особистості, сприяння посиленню ролі парламентаризму і самоврядування та розвитку соціально орієнтованої ринкової економіки шляхом політичного впливу на діяльність у цих напрямах органів державної влади та органів місцевого самоврядування, участі у виборах.


Партія стала 180-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.
 
  

 

За даними Міністерства юстиції України


<<назад
Центр политической информации "Дата"
info@da-ta.com.ua
WWW.DA-TA.COM.UA