Центр политической информации «ДАТА»
В Україні зареєстровано 180-ту політичну партію - «Народна Сила» архив

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію політичної партії «Народна Сила».


Організацію зареєстровано на підставі рішення установчої партійної конференції від 17 лютого 2009 року про створення партії, у ході якої відбулося затвердження статуту і програми, та рішення другого етапу установчої конференції від 27 листопада 2009 року.


Згідно з інформацією, наданою до Мін’юсту, головою партії обрано Харіну Катерину Юріївну (1986 р.н., проживає у м. Київ, працює головним фахівцем Департаменту екології, енергоефективності та альтернативної енергетики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»).


Своєю метою партія визначила участь у виробленні державної політики та сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян щодо побудови незалежної суверенної демократичної держави, утвердження і забезпечення умов вільного розвитку особистості, сприяння посиленню ролі парламентаризму і самоврядування та розвитку соціально орієнтованої ринкової економіки шляхом політичного впливу на діяльність у цих напрямах органів державної влади та органів місцевого самоврядування, участі у виборах.


Партія стала 180-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.
 
  

 

За даними Міністерства юстиції України


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net