Центр политической информации «ДАТА»
Заява політичної партії "Євротурбота" архив
 
Партія «Євротурбота» закликає до європейських політичних структур сприйняти врівноважено підсумки виборів президента України. Перемога на виборах 7 лютого однією із сторін виборчого процесу повинна привести до політичної єдності України заради виходу України із політичної та економічної кризи , а також до відновлення статусу України в міжнародних структурах , як держави із прогнозованою і прозорою політикою.
 
Подальша підтримка сил в Україні, що нагнітають ізоляцію від Росії невигідна самій Європі, адже Україна знаходиться в центрі транзитних комунікацій, які сполучають Схід і Захід. Україні треба відновити дію Конституцію України, не допускати надалі авторитарні рішення, щодо припинення дії парламенту і відновити дії уряду, щодо протекції на розвиток в країні українського товаровиробника для українського споживача.

Європа, як взірець для України політичної моделі державотворення повинна сприйняти і визнати будь-яке , із перемогою будь-якої сили, рішення українського народу на вибір народом Президента. І не має значення на скільки процентів переміг кандидат виборчого процесу. Методи кольорових політичних переворотів та революцій вже не діють навіть в найбільш відсталих країнах світу, а в Європі такі перевороти, яким був в Україні 2004 рік, повинні безоглядно піти в минуле. Тому ми закликаємо європейські політичні структури допомогти Україні відновитися як державі та вийти із економічного і політичного хаосу, що приніс революційний 2004 рік , шляхом визнання будь-якого рішення народу на виборах та не сприяти, а засудити можливі дії сторони, що програла, на нові громадські заворушення та революції. Адже таке і є в нашому понятті європейською етичністю, європейською мораллю, демократією європейського зразка!
 
Голова партії «Евротурбота»
Станіслав Селіванов- доктор філософії
 
Публікується у якості новини. За інформацією Політичної партії „Євротурбота“

 


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net