Центр политической информации «ДАТА»
Мін‘юст завершив видачу документів партіям для участі у виборчій кампанії. Суб‘єктами виборчого процесу стало 18 партій архив

Міністерство юстиції завершило засвідчення копій статутів та свідоцтв політичним партіям, які заявили про намір стати суб’єктом виборчого процесу на чергових виборах Президента України. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук.

За словами Міністра, засвідчення копій статутів та свідоцтв політичних партій завершено відповідно до Ст.. 51 Закону України «Про вибори Президента України». Частиною 5 указаної статті визначається, що подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів закінчується за шістдесят вісім днів до дня виборів.

Від початку виборчої кампаніі Міністерством юстиції засвідчено копії статутів та свідоцтв про реєстрацію 18 політичним партіям: Партія «Справедливість», Комуністична партія України, Соціал-демократична партія України, Політична партія «Союз Лівих Сил», Народна партія, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Партія регіонів, Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Українська народна партія, Соціалістична партія України, Молодіжна партія України, Слов’янська партія, Прогресивна соціалістична партія України, Народно-демократична партія, Патріотична партія України, Селянська партія України, Ліберальна партія України, Всеукраїнська партія трудящих.

Як повідомлялося, виборчий процес чергових виборів Президента України розпочався 19 жовтня 2009 року відповідно до частини третьої статті 17 Закону України «Про вибори Президента України» та постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових виборів Президента України» від 23 червня 2009 року №1535-VI.

Відповідно до статтей 45 та 51 Закону України «Про вибори Президента України» до повідомлення про утворення виборчого блоку та для реєстрації кандидата на пост Президента України до Центральної виборчої комісії мають бути подані, зокрема, копії свідоцтва про реєстрацію партії (або партій, що входять до блоку) та її статуту (статутів партій, що входять до блоку), засвідчені безоплатно Міністерством юстиції України після початку виборчого процесу.

 

За даними Міністерства юстиції України


<<назад

Сайт работает на BCMS при поддержке https://studiobrand.net